Sportif Yaşam Kulübüne HOŞGELDİNİZ

2007'den beri Spor endüstrisinin nabzını tutan Sportif Yaşam Kulübü, spor ve eğlenceyi birleştirdiği spor merkezlerinde, bilimsellik ve ileri teknoloji üzerine kurgulanmış ortamında, dünya standartlarının en yeni uygulamalarını Ankaralı sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Siz de bu topluluğun bir üyesi olmak ister misiniz?

YOGA

Beden, Zihin ve Ruhun mükemmel uyumunu kazanmak isteyen herkes için YOGA Yoga insan hayatının tüm boyutlarını olumlu yönde geliştiren bir sistemdir, bu nedenle yüz binlerce yıldır insanoğlunun ilgisini çekmekte ve uygulanmaktadır. Yoga egzersizleri bedeni hareketlerle canlandırıp açarken, her zaman nefes farkındalığı ile büyük bir fark yaratır. Yani siz egzersiz yaparken aynı zamanda da özel bir nefes çalışması yaparsınız. Nefesle birlikte yoga hareketlerini uyumlu bir şekilde kullanarak bedenmimizi stres yüklemeden çalıştırmayı öğreniriz. Bütün vücut adeta oksijenle yıkanır. Kan dolaşımıyla birlikte hücre yenilenmesi artar, bağışıklık sistemi kuvvetlenir. Metabolizma canlanır. Yani bir anlamda yoga’nın bir gençlik sırrı olarak görülmesinin nedeni budur.

Sportif yaşam klübünde Fitness uzmanı eğitmenler eşliğinde doğru yönlendirilerek amacınıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz sadece Sportife gelmeniz amacınıza ulaşmanızda atacağınız ilk ve en büyük adım olacaktır.

Yoga'nın Faydaları

  • Akciğer Sağlığı nefes kontrolü
  • Kan şekerini dengeler,
  • Kolesterolü düşürür,
  • Böbreküstü bezlerinin fonksiyonlarını destekler ve kortizol seviyesini düşürür,
  • Bedendeki katılıkları çözebilirsiniz, esnekliğinizi arttırabilirsiniz.
  • Tansiyon değerlerinin ideal değerlerine ulaşmana yardımcı olur.
Fitness Grup Dersleri
Video Fİtness Videosu
Video Fitness Videosu

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Sayfaya Git

Instagram

Sayfaya Git

Twitter

Sayfaya Git

Youtube

Kanala Git