Hakkımızda

Bizi Niçin Tercih Etmelisiniz?

Sportif Yaşam Kulübü Yaptığı Birbirinden Değerli Yatırımlarla Ankara’ lıları Yepyeni Bir Spor Ve Eğlence Kültürüyle Tanıştırıyor…

2007 yılından beri her projesinde, ince detayları teknoloji, tasarım ve işlevsellik ile buluşturarak, spor endüstrisinin nabzını tutan Sportif Yaşam Kulübü, spor ve eğlenceyi birleştirdiği spor merkezlerinde, bilimsellik ve ileri teknoloji üzerine kurgulanmış ortamında, dünya standartlarının en yeni uygulamalarını Ankaralı sporseverlerle buluşturuyor.Ankara Sportif, Ankara’ da gerçekleştirdiği ilkler, yarattığı konseptler ve sürekli gelişen, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Başkent’de spor sektörünün öncüsü konumundadır. Ankara Sportif ilk markası olan Sportif Yaşam Kulübü’ nü, 2007 yılında Ankara’nın en yeni yerleşim bölgesi olan Çukurambar’ da faaliyete geçirmiştir. 2009 yılında Ümitköy’ de ikinci şubesini Ankara’ lı sporseverlerle buluşturan Sportif Başkentlilerin olduğu kadar yabancı misafirlerin de gözde mekânı olarak yılda yaklaşık 5.000 kişiye hizmet vermektedir.


Sportif yaşam Kulübü; aynı zamanda Ankara’ da TS-EN-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı Belgesi alan ilk spor merkezi özelliğini de taşımaktadır. 2010 yılı Ağustos ayında Konutkent’ te Sportif Beach Club’ı açarak, Ankara’nın açık havuz ihtiyacını da karşılayan Sportif, havuz başında yaptığı birbirinden eşsiz partilerle de adından sıkça söz ettirmiştir… Yarattığı mekanların kalitesi kadar kalıcılığının da öneminin farkında olan Ankara Sportif misafirleriyle sağlıklı iletişim kurmak adına oluşturduğu mail veritabanı ile yaklaşık 50.000 kişiye ulaşmakta ve onları yeniliklerden haberdar etmektedir. Her zaman ilkleri yapma fikriyle yola çıkan Ankara Sportif hızlı ve verimli büyümesini kurumsal yönetim anlayışına borçludur. Maksimum misafir memnuniyetini yakalamak amacıyla konusunda uzman profesyonel çalışanları bir araya getiren Ankara Sportif , durmaksızın yeni projeler üretmekte, hizmetlerinin dünya standartlarında olmasını sağlamak için personeline sürekli eğitim vermektedir.

VİZYON: Spor ve fitness endüstrisinin sunduğu en son yenilikleri, gelişmeleri; sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli teknolojik ürünleri ve hizmetleri bireylerin yaşamına sunmaktır.

MİSYON: Farklı yaşayış felsefesine sahip, ortak ve kendi özellikleriyle benzeşen bireyler ile beraber olma isteği olan, kaliteli hizmet ve %100 misafir memnuniyetiyle, kendisini bu camianın bir parçası olarak hisseden bireyleri, prestijli mekanda bir araya getirmek, bu mekanı buluşma ve kaynaşma merkezi haline dönüştürmektir .

KALİTE POLİTİKASI: Sportif Yaşam Kulübü marka değerleri; faaliyet gösterdiğimiz spor sektöründe, hizmet sunduğumuz misafirlerimize ve çalışanlarımıza kattıklarımızla birlikte; sektörel bazda geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla, daima iyiyi ve kaliteliyi misafirlerimize sunmak; tüm kaynakları misafirlerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda geliştirmektir.